Електронна пошта

info@creopharm.com.ua

Телефон

(044) 222-53-65

Валео-Дорм

Валео-Дорм Інструкція

Склад на 1 таблетку: активні інгредієнти: мелатонін 3 mg (мг); допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний і крохмаль прежелатинизований, підсолоджувач ізомальт, антикомкувачі: колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію.

Без ГМО.

Харчова (поживна) цінність на 100 г продукту:білки - 2.3 г, жири - 0 г. вуглеводи - 89.6 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту:368 ккал /1538 кДж

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активної речовини мелатоніну для сприяння скороченню часу, необхідного для засинання, покращення якості сну, перезавантаженню циркадного ритму людини (полегшення синдромів зміни часових поясів, у тому числі розладів сну). Сприяє поліпшенню сну. Агоніст МТ1 та МТ2 рецепторів.

Мелатонін природний гормон людини, що виробляється шишкоподібною залозою мозку (т.з. епіфізі), сітківкою очей та деякими іншими тканинами здорової людини. Синтез і секреція мелатоніну посилюється під час темряви і зменшується під впливом світла. Близько 80% мелатоніну синтезується вночі. Секреція мелатоніну починається незабаром після заходу сонця, досягає піку в середині ночі (між 2 і 4 годинами) і поступово зменшується в другу половину ночі. Мелатонін реалізує ефекти через специфічні мелатонінові рецептори 1-го і 2-го типу (відповідно МТ1 та МТ2).

Мелатонін регулює циркадні ритми (ритм сон / пробудження, активність / відпочинок), впливає на регуляцію температури тіла, пульсу, функції печінки, нирок, а також деякі ендокринні ритми. Додаткове вживання мелатоніну сприяє збільшенню тривалості сну, покращенню його якості, зменшенню часу потрібного людині для засипання та балансування (перезавантаження) циркадних ритмів сон/пробудження та інших у тому числі у зв’язку із зміною часових поясів. Мелатонін впливає на регуляцію витрати енергії, зміну маси тіла та функціонування імунної системи. Дослідження продемонстрували зв'язок концентрації мелатоніну із зниженням настрою людини, сезонною зимовою депресією та тривожністю.

Серед іншого, мелатонін впливає на регуляцію витрат енергії та зміну маси тіла, відома його взаємодія із МТ2 рецепторами жирової тканини, та здатність протидіяти збільшенню ваги, що пов'язана із віком людини, мелатонін має прямий імуномоделюючій ефект і стимулює продукцію деяких імуноактивних сполук (цитокінів та інтерлейкінів) організму людини; мелатонін проявляє антиоксиданти властивості, та здатен активно поглинати вільні радикали. Мелатонін всмоктується у шлунково-кишковому тракті не повністю (за різними даними не більш ніж 37%), тому ізомальт, що міститься у таблетках, спеціально підібраний для кращого вивільнення мелатоніну.

Ефект від вживання мелатоніну можна вже відчути при вживанні 1 mg (мг) перед сном. Також корисний ефект спостерігається, якщо використовувати мінімальну дозу мелатоніну (0.5 mg (мг) перед сном у перший день подорожі та наступні кілька днів після прибуття в пункт призначення.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим при наявності симптомів патології сечовивідної системи по 1 капсулі 2 рази на добу протягом 15 днів, для попередження симптомів патології сечовивідної системи по 1 капсул на день протягом місяця. Капсули слід запивати достатньою кількістю води. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Рекомендований термін споживання: дорослим по 1 таблетці на добу, перед сном. Таблетки слід запивати достатньою кількістю води. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість ДО окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт при вагітності та в період годування груддю, хворим на діабет. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Надмірне вживання може мати проносний ефект. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: 10 таблеток в блістері; 2 або 3 блістера в картонній коробці.

Маса нетто 1 таблетки: 120 mg (мг) ± 5 %.

Вжити до: вказано на упаковці.

Строк придатності: 3 роки.

Номер партії: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °С. в сухому та недоступному для дітей місці.

Виробник: Полісано Фармасьютікалс СА., шосе Алба Юлія. № 156, 550052 Сібіу, Румунія, тел. +40 269 259 993, факс +40 269 259 992 / Polisano Pnarmaceutcals SA. Alba lulia Highway №. 156, 550052 Sibiu, Romania www.polisanopharmaceuticals.ro Імпортер: TOB «КРЕО ФАРМ ПРОМОУШН». вул. Ярославів Вал. 13/2Б, 01054, Київ, Україна, тел. +380 (044) 501-02-01.