Електронна пошта

info@creopharm.com.ua

Телефон

(044) 222-53-65

Цеброфіт

Цеброфіт Інструкція

Одна капсула Цеброфіта містить: активні інгредієнти: 150 mg (мг) екстракта (10:1) геріція гребінчастого (Hericium Erinaceus); допоміжні речовини: крохмаль картопляний; склад капсули: желатин.

Без ГМО.

Харчова (поживна) цінність на 100 г продукту:білки - 22, 5 g (г); жири - 0,2 g (г); вуглеводи - 70 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту:1556 кДж / 372 ккал.

Загальні властивості: Цеброфіт містить екстракт 1:10 Hericium Erinaceus (Геріцій гребінчастий). Hericium Erinaceus - їстівний лікарський гриб - базидіоміцети, має широкий спектр позитивного впливу на діяльність органів і систем людини, включно імунну, травну і нервову. 2 капсули Цеброфіту містять кількість екстракту Hericium Erinaceus що еквівалентна 3 г сухого порошку ) геріція гребінчастого. Hericium Erinaceus є джерелом полісахаридів, ароматичних речовин (геріценону), і терпеноїдів (ерінацину). Ерінацин – низькомолекулярна речовина, всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потрапляє у мозок. Корисний вплив Hericium Erinaceus на нервову систему використовується у традиційній японській фітотерапії кількасот років, та пов’язується зокрема з дією ерінацину. Додавання ерінацину в їжу здатне стимулювати синтез нейронами мозку нейротрофінів: фактору росту нейронів (т.зв. НГФ, NGF - nerve growth factor) і нейротрофічного фактору мозку (БДНФ, BDNF - brain-derived neurotrophic factor). NGF був виділений в 1956 р. Ритой Леві-Монтальчіні і Стенлі Коеном, їх відкриття було відзначено Нобелівською премією в 1986 р. Зі збільшенням вмісту NFG пов’язують: виживання нейронів при ішемії (т.зв. нейропротекцію), диференціацію, розвиток і оновлення нейронів після ішемічного ушкодження, а також каскад анаболічних процесів у центральній нервовій системі, що проявляються збільшенням розмірів тіла нейронів, розгалуженням (т.зв. спраутінгу) відростків нейронів (т.зв. аксонів і дендритів) і зростанням числа синаптичних зв’язків між нейронами. Зниження рівнів NFG спостерігається при нейродегенеративних захворюваннях і депресії.

Спроби вводити NGF при ішемічному пошкодженні мозку, діабетичній нейропатії і хворобі Альцгеймера малоефективні, тому що NGF - великий білок і не проникає з кровотоку через гематоенцефалічний бар’єр у мозок.

Ерінацин проникає через гематоенцефалічний бар’єр і стимулює синтез NGF через взаємодію з мітоген-активованою протеїнкіназою нейронів.

Hericium Erinaceus посилює синтез фактору росту нейронів. На даний момент накопичені дані про нейропротекторну, нейротрофічну, нейрорегенеративну активність та здатність Hericium Erinaceus збільшувати нейротрансміссію.

Нейропротекторний ефект Hericium Erinaceus в умовах ішемії мозку проявляється збереженням холінергічних нейронів, зменшенням розмірів ішемічного пошкодження і запобіганням неврологічного дефіциту.

Нейротрофічний, нейрорегенеративний ефекти та збільшення нейротрансмісії проявляються підвищенням концентрації катехоламінів (дофаміну і норадреналіну) в мозку при відсутності ішемії, прискоренням відновлення нейром’язової передачі і руху після травматичного пошкодження периферійних рухових нервів та збільшенням викиду нейротрансміттерів мозку.

Позитивний вплив на неврологічний статус при додаванні в їжу Hericium Erinaceus підтверджено в клініках Японії: 30 пацієнтів клініки Ісого з помірними когнітивними порушеннями й у 100 пацієнтів реабілітаційного центру з різними цереброваскулярними порушеннями достовірно спостерігалося поліпшення самопочуття, підвищення рівня самообслуговування та комунікації з оточуючими.

Рекомендації щодо застосування: Цеброфіт може бути рекомендований лікарем в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження: полісахаридів, ароматичних речовин і терпеноїдів (ерінаціну, геріценону, бета-D-глюкану, ергостеролу, похідних ціатану та інших) на фоні медикаментозного лікування гострого та/або хронічного порушення кровообігу мозку, станів гіпоксії та/або ішемії мозку, а також їх наслідків.

Спосіб застосування та дози: вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день до прийому їжі протягом 1-3 місяців. Капсулу проковтнути цілою та запити водою або висипати вміст капсули в їжу або воду.

 • Підходить для тривалого використання.
 • Посилює синтез фактора росту нейронів.
 • Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально.
 • Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.
 • Особливості застосування:

 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
 • Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.
 • При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря.
 • Протипоказання

  Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт при вагітності, в період годування груддю та дітям до 3 років. Використати капсулу відразу ж після її видалення з блістера.

  Не є лікарським засобом.

  Форма випуску: 10 капсул в блістері; 3 блістера в картонній коробці.

  Маса нетто 1 капсули: 446 mg (мг) ± 5 %.

  Вжити до: вказано на упаковці.

  Строк придатності: 2 роки.

  Номер партії: вказано на упаковці.

  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °С, в сухому та недоступному для дітей місці.

  Виробник: ТЕРЕЗІЯ КОМПАНІ, На наврші 997/14, 141 00 Прага 4, Тел.: +420 261 221 277 /TEREZIA COMPANY, Na navrsi 997/14, 141 00 Prague 4, Tel.: +420 261 221 277, e-mail: info@terezia.eu www.terezia.eu Імпортер: TOB «КРЕО ФАРМ ПРОМОУШН»,вул. Тургенєвська, 32А, 01054 м. Київ, Україна, тел.: +380 (044) 222-53-65.