Електронна пошта

info@creopharm.com.ua

Телефон

(044) 222-53-65

Валео-Дорм Дуо

Валео-Дорм Дуо Інструкція

Склад (вміст однієї капсули Валео-Дорм Дуо/Релакс): активні інгредієнти: екстракт Пасифлори (Passiflora incamata) 40 mg (мг), екстракт Меліси (Melissa officinalis) 25 mg (мг); екстракт валеріани сухий (Valeriana officinalis) 70 mg (мг), екстракт суцвіть хмелю (Humulus lupulus) 25 mg (мг); допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль і прежелатинізований крохмаль, антикомкувач стеарат магнію; склад капсули: желатин, барвники: діоксид титану, оксид червоного заліза, жовтий оксид заліза.

Склад (вміст однієї капсули Валео-Дорм Дуо/Сон): активні інгредієнти: мелатонін 1 mg (мг); допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, прежелатимзований крохмаль, антикомкувач колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію; склад капсули: желатин, барвники: патентований синій V, діоксид титану.

Харчова (поживна) цінність на 100 г продукту: білки - 3.7 г; жири - 1.7 г; вуглеводи - 85 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту:355 ккал / 1486 кДж

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження: флавоноїдів, амінокислот, поліфенольних сполук, антиоксидантів, мелатоніну, для сприяння загальному зміцненню організму, здоровому сну, пом'якшення проявів нервозності, тривожності, дратівливості які призводять до розладу сну. При перших проявах тривоги та безсоння.

Валео-Дорм Дуо складається з двох компонентів: капсули Релакс - комбінація з рослинних екстрактів: Passiflora incamata, Melissa officinalis, Valeriana officinalis та Humulus lupulus, які використовуються для покращення симптомів розумового напруження, тривоги, нервозності та підготовки до сна; капсули Сон - в складі якого є мелатонін сприяє покрашенню якості сну та перезавантаженню циркадиого ритму.

Passiflora incamata мстить алкалоїди, флавоноїди орієнтін, гомоорієнтін, вітексін та інші сполуки рослинного походження які виявляють заспокійливу дію та здатність впливати на фази сну. Дослідження флавоноїдів пасіфлори продемонстрували здатність впливати на рецептори головного мозку, пом'якшувати симптоми психічного стресу, таких як нервозність, тривожність чи дратівливість, а також легкі розлади сну.

Melissa officinalis містить різноманітні поліфенольні сполуки, похідні гідроксикоричної кислоти, таніни, флавоноїди та інші речовини з нейропротекторною та ноотропною дією. Нейропротекторна дія пов’язана, а антиоксидантною дієо поліфенольних сполук, зменшенням активності фермента ацетилхолінестерази, впливом на моноаміни головного мозку. Протиттривожні властивості пов'язують із впливом на обмін ГАМК, зменшення рівня кортизолу, ноотропну - а холінергічним впливом на мозок. Меліса добре досліджена та використовується як окремий заоб зменшення психічного стресу, особливо у випадках легких розпадів сну.

Valeriana officinalis містить комплекс органічних сполук серед яких алкалоїди, флавоноїди, амінокислоти, борнеол, ізовалеріанова, вільна валеріанова, інші органічні кислоти та ефірні олії. Валеріану вивчили та використовують для полегшення легких проявів психічного стресу та для прискорення засинання. Дію валеріани пов'язують із її комплексним впливом на обмін ГАМК, та моноамінів в головному мозку.

Humulus lupulus мстить багато сполук, в тому числі терпени і гіркі кислоти, флавоноїдні глікозиди та катехіни, які обумовлюють здатність хмілю впливати на рецептори серотоніну, ГАМК і мелатоніну та демонструвати заспокійливу дію, здатнсть зменшувати нічну активність у циклі сон/неспання циркадиого ритму, та для сприяння засинанню. Хміль досліджений та використовується як окремий заспокійливий засіб, так і у комбінації із валеріаною та/або пасіфлорою.

Мелатонін природний гормон людини, що виробляється шишкоподібною залозою мозку (т.з. епіфізі), сітківкою очей та деякими іншими тканинами здорової людини. Синтез і секреція мелатоніну посилюється під час темряви і зменшується під впливом світла. Близько 80% мелатоніну синтезується вночі. Секреція мелатоніну починається незабаром після заходу сонця, досягає піку в середині ночі (між 2 і 4 годинами) і поступово зменшується в другу половину ночі. Мелатомн реалізує ефекти через специфічні мелатонінові рецептори 1-го і 2-го типу (відповідно МТ1 та МТ2).

Мелатонін регулює циркадні ритми (ритм сон / пробудження, активнсть / відпочинок), впливає на регуляцію температури тіла, пульсу, функції печінки, нирок, а також деякі ендокринні ритми. Додаткове вживання мелатоніну сприяє збільшенню тривалості сну, покращенню його якості, зменшенню часу потрібного людині для засипання та балансуванню (перезавантаженню) циркадних ритмів сон/пробудження та інших у тому числі у зв'язку із зміною часових поясів. Мелатонін впливає на регуляцію витрати енергії, зміну маси тіла та функціонування імунної системи. Дослідження продемонстрували зв'язок концентрації мелатоніну із зниженням настрою людини, сезонною зимовою депресією та тривожнстю.

Валео-Дорм Дуо завдяки компонентам капсули Релакс сприяє підготовці до нічного відпочинку, а за допомогою капсули Сон сприяє зменшенню часу, який потрібен при засипанні. Крім того, Валео-Дорм Дуо сприяє полегшенню наслідків синдрому зміни часових поясів.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт при вагітності та в період годування груддю при аутоімунних захворюваннях, при порушеннях функції нирок та печінки. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: кожну добу потрібно застосовувати обидва компоненти Валео-Дорм Дуо (Релакс та Сон). Дорослим або підліткам віком від 12 років рекомендовано приймати по 1 капсулі Релакс перед вечерею та по 1 капсулі Сон перед сном. Капсули слід запивати достатньою кількістю води.

Рекомендований термін споживання: 2 місяці з 14-денною перервою між місяцями прийому в подальшому доза та термін споживання узгоджується з лікарем індивідуально.

Форма випуску: 10 або 20 капсул в блістері. 2 блістера в картонній коробці.

Маса нетто 1 капсули: Релакс 300 mg (мг) ± 5 %; Сон 210 mg (мг) ± 7.5 %.

Вжити до: вказано на упаковці.

Строк придатності: 3 роки.

Номер партії: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °С. в сухому та недоступному для дітей місці.

Виробник: Полісано Фармасьютікалс СА., шосе Алба Юлія. № 156, 550052 Сібіу, Румунія, тел. +40 269 259 993, факс +40 269 259 992 / Polisano Pnarmaceutcals SA. Alba lulia Highway №. 156, 550052 Sibiu, Romania www.polisanopharmaceuticals.ro Імпортер: TOB «КРЕО ФАРМ ПРОМОУШН». вул. Ярославів Вал. 13/2Б, 01054, Київ, Україна, тел. +380 (044) 501-02-01.